Rytířský sál
konferenční, společenské a kulturní centrum 

 

Uspořádejte svou společenskou akci, konferenci nebo seminář v unikátních prostorách konferenčního, společenského a kulturního centra Průhonického zámku.

 

Konferenční a společenské centrum vybudované v areálu Průhonického zámku (součást Botanického ústavu AV ČR, v.v.i.) nabízí neopakovatelnou noblesní atmosféru elegantních, stylově vyzdobených historických sálů a salónků, vkusně vybavených nejmodernější prezentační audio a videotechnikou.

Romantické prostředí zámeckého parku, jednoho z nejkrásnějších v Evropě, dotváří oázu klidu a umožňuje Vám i Vašim hostům načerpat nové síly v místech, kde se přirozený půvab členitého údolí potoka Botiče snoubí s pestrou kompozicí kouzelných květů, svěže zelených keřů a důstojně rozkročených kmenů stromů.

K dispozici je důstojně působící reprezentativní Rytířský sál (123 m2), čtyři salónky o ploše 55, 48, 46 a 25 m2, moderní sociální zařízení, případně menší místnost vhodná k uložení prezentačních materiálů a dalšího vybavení. Hlavní sál pojme až 100 osob, menší salónky pak optimálně 20-30 osob.

Rytířský sál je vybaven velkoplošnou obrazovkou o rozměrech 3 x 2 m, dva jednací salónky pak plazmovými monitory o úhlopříčce 125 cm. Zabudovaná technologie umožňuje promítat na všechny monitory současně tutéž prezentaci, nebo propojit jednotlivé monitory s přenosným videozařízením či počítačem.

Místnosti bez zabudovaných monitorů jsou vhodné pro umístění cateringu (zajištěn smluvně), šatny nebo uložení materiálů.
Všechny místnosti mají vlastní vstup z chodby a lze je pronajmout jednotlivě.

 

Podrobné informace o využití konferenčního centra naleznete zde


Plán a půdorysy prostor kongresového centra

 

 

 


Dostupnost lokality a ubytování

Průhonice leží na jihovýchodním okraji pražské aglomerace při dálnici D1 (exit 6), 4 km od metropole. Veřejnou dopravu zajišťují autobusy MHD ze stanice metra Opatov, doba jízdy ca. 15 minut.

Areál disponuje vlastním parkovištěm s kapacitou 65 parkovacích míst.

V případě potřeby zajistíme ubytování pro vás a vaše partnery v blízkých hotelích (dosažitelných pěší chůzí za několik málo minut).

 


   Fotografie

Elegantní, stylově vyzdobený rytířský sál je důstojným místem ideálním pro vaši firemní či společenskou akci. Je vybaven klimatizací, audio a videosystémem. Dostupný mobiliář umožňuje využití sálu k přednáškám, prezentacím, společenským událostem, svatbám, plesům, večírkům, výstavám, koncertům a jiným akcím, kterých se účastní až sto osob.

 

Menší salónek je vhodný k prezentacím a společenským či firemním akcím menšího rozsahu (do 30 osob), jako jednací místnost nebo zázemí pro akci pořádanou v Rytířském sále.

 

Ideálním využitím malých salónků je obchodní jednání, prezentace pro úzký okruh obchodních partnerů nebo zázemí pro větší akce probíhající v hlavních místnostech (lze zde skladovat potřebný materiál, umístit šatnu nebo občerstvení).

 

Prezentace nabízených služeb či zboží je možná i na Malém a Velkém nádvoří zámku, které jinak slouží jako místo relaxace pro Vaše hosty.

 

Kouzelná romantická atmosféra zámeckého parku je tím pravým místem pro načerpání sil po dlouhém jednání nebo během společenských akcí.

 

Působivá architektura zámku napomůže vytvoření důstojného a nezaměnitelného dojmu, kterým zapůsobíte na své hosty či obchodní partnery.